Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Programy szkoleniowe z zakresu VIP Protection obejmują min. szkolenia i treningi przeznaczone dla byłych żołnierzy, weteranów i osób cywilnych chcących podjąć pracę w sektorze ochrony bezpośredniej VIP oraz w firmach sektora PMC. Prowadzimy także kursy i treningi dla firm i agencji ochrony realizujących zadania na terenie Polski oraz w krajach wysokiego ryzyka, na statkach oraz platformach.

Programy naszych szkoleń realizowane są w połączeniu ze szkoleniami medycznymi dostosowanymi do poziomu grup realizujących wybrane moduły i treningi.

* Szczegółowe oferty przedstawiamy po wcześniejszej weryfikacji uczestników szkolenia.

 

KURS KONTRAKTORA PMC

Unikatowy kurs przeznaczony dla byłych żołnierzy, weteranów i osób cywilnych chcących podjąć pracę w firmach sektora PMC i profesjonalnych agencjach ochrony realizujących zadania w krajach wysokiego ryzyka, na statkach oraz platformach.

Dowiedz się więcej

DOSKONALENIE TECHNIK JAZDY

Programy szkoleniowe z zakresu jazdy ofensywnej i defensywnej obejmują połączenie wielu elementów, głównymi zagadnieniami są techniki prowadzenia pojazdów, samooceny i reagowania na wydarzenia na drodze a także reagowania w sytuacjach kryzysowych na drodze.

Dowiedz się więcej

SZKOLENIA SAMOCHODOWE OFF ROAD

Dzielimy się swoją pasją i wiedzą o samochodach terenowych, ich specyfice i przeznaczeniu na    najwyższym poziomie. Podczas naszych szkoleń pokazujemy ich prawdziwy potencjał w trudnych warunkach drogowych i klimatycznych.

Dowiedz się więcej

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.