Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Świadczymy profesjonalne usługi w sektorze luksusowego transportu osób VIP a w szczególnych przypadkach także ich ochrony osobistej.

Do państwa dyspozycji kierujemy profesjonalny zespół kierowców, koordynatorów, oraz ekskluzywne limuzyny, vany i autokary obsługiwane przez profesjonalnych kierowców z wieloletnim doświadczeniem oraz posługujących się językami obcymi. Na potrzeby klientów wymagających ponad standardowej obsługi do dyspozycji Państwa jest nasz zespół ochrony osobistej VIP, bazujący na byłych operatorach najlepszych jednostek specjalnych w Polsce.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, mając na względzie komfort, dyskrecję, zadowolenie Klienta. Posiadamy wymagane ubezpieczenia, certyfikaty i licencje niezbędne do świadczenia usług transportowych i turystycznych w Polsce i Europie.

 

Professional VIP Transport

Do państwa dyspozycji jest profesjonalny zespół kierowców, koordynatorów i concierge, oraz ekskluzywne limuzyny, Suv-y, vany i autokary obsługiwane przez profesjonalnych kierowców z wieloletnim doświadczeniem oraz posługujących się językami obcymi obcymi.

Dowiedz się więcej

Loty biznesowe - air taxi

Dzięki współpracy z naszym Partnerem Biznesowym firmą Royal Star - Jet zapewniamy naszym klientom loty biznesowe i prywatne w formule Air Taxi. Korzystając z przelotów biznesowych Air-Taxi nasi Klienci zyskują cenny czas, który mogą przeznaczyć na naprawdę ważne spotkania biznesowe.

Dowiedz się więcej

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.