Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Szkolenie pokazuje jak unikać sytuacji potencjalnie niebezpiecznych oraz jak reagować i postępować w sytuacjach zagrożenia życia - np. zamach terrorystyczny / activ shoter i inne.

Uczestnicy szkolenia zapoznają się z podstawowymi reakcjami bezwarunkowymi, mową ciała – komunikacją niewerbalną osób potencjalnie niebezpiecznych a także z aspektami psychologicznymi zachowań nienaturalnych i agresywnych. Dzięki nabytej wiedzy kursanci nauczą się z dużym prawdopodobieństwem rozpoznać i wytypować z tłumu osoby niebezpieczne, podejrzanie zachowujące się i stanowiące zagrożenie. Pokażemy też jak chronić siebie, osoby bliskie i współpracowników w obliczu zagrożeń takich jak atak uzbrojonego terrorysty / przestępcy, incydent z udziałem porwanego samochodu itp – szkolenie przygotowuje słuchaczy do kształtowania nawyków i wypracowywania zachowań, oraz analizowania sygnałów świadczących o zbliżającym się niebezpieczeństwie.

Ponadto uczestnicy szkolenia zapoznają się z najbardziej popularnymi jednostkami broni dostępnymi na rynku.

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.