Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Nasze programy szkoleń medycznych prowadzimy na kilku poziomach zaawansowania i z dostosowaniem do specyfiki i potrzeb naszych Klientów. Ich program obejmuje zarówno program podstaw medycyny ratunkowej jak i zaawansowane techniki medycyny pola walki oparte o procedury TCCC.

W trakcie naszych zajęć szczególny nacisk kładziemy na symulacje i ćwiczenia praktyczne, naukę podstawowych umiejętności ratowania życia, ale także ćwiczenia zabiegów w warunkach zagrożenia życia i w sytuacjach kryzysowych z utrudnionym dostępem do rannego.

W szkoleniach o poziomie zaawansowanym i tych przeznaczonych dla służb mundurowych uczestnicy poznają rolę i zadania ratownika taktycznego - medyka pola walki na wielu poziomach operowania, od zabezpieczenia sekcji do działania w szpitalu polowym. 

MEDYCYNA RATUNKOWA / MEDYCYNA KATASTROF

Szkolenie z zakresu podstaw medycyny ratunkowej pozwala udzielić pomocy w szerokim spektrum nagłych sytuacji zagrożenia życia niezwiązanych z prowadzeniem działań bojowych. 

Dowiedz się więcej

MEDYCYNA POLA WALKI

Szkolenie medyczne oparte jest na założeniach programu Tactical Combat Casualty Care (TCCC) realizowanego przez US SOCOM. 

Dowiedz się więcej

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.