Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Nasze programy szkoleń medycznych prowadzimy na kilku poziomach zaawansowania i z dostosowaniem do specyfiki i potrzeb naszych Klientów.

Ich program obejmuje zarówno program podstaw medycyny ratunkowej jak i zaawansowane techniki medycyny pola walki oparte o procedury TCCC.

W trakcie naszych zajęć szczególny nacisk kładziemy na symulacje i ćwiczenia praktyczne, naukę podstawowych umiejętności ratowania życia, ale także ćwiczenia zabiegów w warunkach zagrożenia życia i w sytuacjach kryzysowych z utrudnionym dostępem do rannego.

W szkoleniach o poziomie zaawansowanym i tych przeznaczonych dla służb mundurowych uczestnicy poznają rolę i zadania ratownika taktycznego - medyka pola walki na wielu poziomach operowania, od zabezpieczenia sekcji do działania w szpitalu polowym. 

Medycyna ratunkowa

Szkolenie z zakresu podstaw medycyny ratunkowej pozwala udzielić pomocy w szerokim spektrum nagłych sytuacji zagrożenia życia niezwiązanych z prowadzeniem działań bojowych. 
Kurs First Aid prowadzi doświadczona kadra instruktorska z wieloletnią praktyką zawodową w systemie ratownictwa medycznego.

Dowiedz się więcej

Medycyna pola walki

Szkolenie medyczne oparte jest na założeniach programu Tactical Combat Casualty Care (TCCC) realizowanego przez US SOCOM. Przekazujemy w nim wiedzę i niestandardowe umiejętności w ratowaniu życia na polu walki oraz podczas wypadków komunikacyjnych i katastrof.

Dowiedz się więcej

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.