Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Kluczem naszych szkoleń i treningów jest indywidualne podejście do klientów, co pozwala osiągnąć oczekiwane efekty szkoleniowe i zakładany progres. Bazując na doświadczeniu i wiedzy naszych instruktorów stworzyliśmy plany szkoleniowe i treningi oparte na doświadczeniach najlepszych jednostek specjalnych na świecie. 

Ich szerokie spektrum zastosowania daje nam możliwości realizowania optymalnych programów szkoleniowych zgodnych z wymaganiami najbardziej wymagających procesów szkolenia. 

Podczas naszych szkoleń korzystamy z wyposażenia znanych i cenionych Polskich     producentów firm - Direct Action, Helikon, Duble Tab, Res Gear,
* Wyposażenie wszystkich rekomendowanych przez nas producentów i ich marek można znaleźć w zakładce - partnerzy. 

Pistolet

Prowadzimy szkolenia strzeleckie z posługiwania się bronią krótką - pistolet dla służb mundurowych, osób prywatnych i grup zorganizowanych o różnym stopniu umiejętności i zaawansowania.

Dowiedz się więcej

Karabinek

Nasze szkolenia dedykowane są zarówno dla służb mundurowych oraz osób prywatnych poszukujących ponadstandardowo poziomu profesjonalizmu w posługiwaniu się broną długa.

Dowiedz się więcej

Karabinek / Pistolet

Nasze szkolenia dedykowane są zarówno dla służb mundurowych oraz osób prywatnych poszukują-cych ponad standardowo poziomu profesjonalizmu w posługiwaniu się uzbrojeniem podstawowym i bronią zapasową - karabinek / pistolet.

Dowiedz się więcej

Snajperskie

Nasz autorski program szkoleniowy został opracowany specjalnie pod kątem szkolenia przeznaczonego dla żołnierzy i osób prywatnych na podstawie wiedzy i doświadczeń na-szych instruktorów nabytych podczas wieloletniej służby w JW. GROM.

Dowiedz się więcej

Taktyka miejska i CQB

Szkolenie z zakresu taktyki miejskiej / CQB, ma na celu przygotowanie kursantów do prowadzenia działań w terenie zurbanizowanym. Program dodatkowy dla grup zaawansowanych obejmuje także tematykę CQB przy realizacjach z użyciem pojazdów.

Dowiedz się więcej

Taktyka na pojazdach

V CQB to szkolenie dla osób posługujących się bronią na bardzo dobrym i wysokim poziomie zaawansowania, które przeszły wszystkie nasze programy szkoleniowe lub dla osób które wykażą się znajomością procedur i ćwiczeń zawartych w programie.

Dowiedz się więcej

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.