Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Kluczowym obszarem naszej działalności są usługi doradcze i szkolenia z zakresu zapobiegania i przeciwdziałania aktom terrorystycznym w szerokim tego ujęciu. Nasze szkolenia mają na celu przekazanie szerokiego spektrum wiedzy i umiejętności, aby móc racjonalnie myśleć i działać w ekstremalnych, zagrażających życiu sytuacjach. 

W czterech modułach szkoleniowych realizujemy najważniejsze aspekty związane z zapobieganiem i eliminacją zagrożeń terrorystycznych. Jeżeli wymaga tego realizacja nasi Instruktorzy posiadają certyfikaty poświadczenia bezpieczeństwa o najwyższych klauzulach tajności.

SZKOLENIA ZAPOBIEGANIE ZAGROŻNIOM TERRORYSTYCZNYM

Kluczowym obszarem naszej działalności są usługi doradcze i szkolenia z zakresu przeciwdziałania aktom terrorystycznym.

Dowiedz się więcej

SZKOLENIE ACTIV SHOTER

W obliczu zagrożeń i ataków terrorystycznych, których celem podczas ostatnich lat stały są kraje Europy w Black Apex uważamy, że konieczna jest edukacja i prowadzenie szkoleń uczących procedur postępowania i przetrwania w sytuacjach kryzysowych np. Podczas ataku aktywnego strzelca.

Dowiedz się więcej

SZKOLENIE - POSTEPOWANIE W SYTUACJACH ZAKŁADNICZYCH

W obliczu zagrożeń i ataków terrorystycznych, których celem podczas ostatnich lat stały są kraje Europy w Black Apex uważamy, że konieczna jest edukacja i prowadzenie szkoleń uczących  procedur  postępowania i przetrwania w sytuacjach kryzysowych np. Podczas ataku aktywnego strzelca.

Dowiedz się więcej

SZKOLENIE - SYMULACJA ZAMACHU TERRORYSTYCZNEGO

Nasz zespół ekspertów opracowuje scenariusze i prowadzi specjalistyczne treningi - symulacje zagrożeń terrorystycznych dedykowane dla różnych obiektów użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.