Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Projekt szkoleniowy skierowany jest dla pracowników stacji TV, dziennikarzy, korespondentów wojennych i technicznych ekip filmowych, które zamierzają wyjechać i pracować do krajów objętych działaniami wojennymi lub innymi konfliktami zbrojnymi.
 
Podczas wspólnych zajęć - szkolenia pokażemy Wam inny świat widziany z naszej perspektywy, dlaczego? Bo czujemy potrzebę dzielenia się naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem z Wami, osobami dzięki którym na bieżąco możemy oglądać relacje z konfliktów na całym świecie.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się min. jak zaplanować podróże i pracę po kraju objętym wojną lub konfliktem zbrojnym, jak unikać sytuacji potencjalnie niebezpiecznych, jak nie stracić zimnej krwi, jak reagować i postępować w sytuacjach zagrożenia życia np. podczas ostrzału, zamachu terrorystycznego czy porwania. Uczestnicy zapoznają się też z przykładami i analizami wybranych sytuacji zakładniczych oraz postępowania podczas realizacji uwalniania osób porwanych i przetrzymywanych  przez jednostki specjalne i kontr terrorystyczne.

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.