Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Dzięki współpracy z naszym Partnerem Biznesowym firmą Royal Star - Jet zapewniamy naszym klientom loty biznesowe i prywatne w formule Air Taxi. Korzystając z przelotów biznesowych Air-Taxi nasi Klienci zyskują cenny czas, który mogą przeznaczyć na naprawdę ważne spotkania biznesowe. Same podróże odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów lotu a odprawy na lotniskach docelowych odbywają się w tzw. "szybkich przejściach VIP", dzięki czemu procesy odpraw przebiegają w sposób szybki i przyjemny.

Naszym priorytetem jest zagwarantowanie Klientom najwyższego komfortu podróżowania przy zachowaniu surowych norm bezpieczeństwa podczas lotów. Gwarantujemy Państwu gotowość operacyjną do zadań zarówno w kraju, jak i poza granicami.

Realizujemy także szeroki wachlarz usług transportowych, przewóz towarów oraz loty charterowe i medyczne, które odbywają się w asyście specjalisty.

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.