Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Do państwa dyspozycji jest profesjonalny zespół kierowców, koordynatorów oraz ekskluzywne limuzyny, Suv-y, vany i autokary obsługiwane przez profesjonalnych kierowców z wieloletnim doświadczeniem posługujących się językami obcymi.

Doświadczenie nabyte w transporcie VIP najbardziej wymagających Klientów pozwala nam w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. Swoje usługi dedykujemy ambasadom, agencjom rządowym i politykom. Współpracujemy z prestiżowymi hotelami w całym kraju, agencjami eventowymi oraz managerami artystów. Z naszych usług korzystają także turyści, osoby prywatne oraz goście VIP odwiedzający Polskę biznesowo. 

Świadczymy usługi zarówno w Polsce, Europie jak i w krajach wysokiego ryzyka. 

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie,  mając na względzie komfort, dyskrecję, zadowolenie Klienta. Posiadamy wymagane ubezpieczenia, certyfikaty i licencje niezbędne do świadczenia usług transportowych i turystycznych w Polsce i Europie.

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.