Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Kluczowym obszarem naszej działalności są usługi doradcze i szkolenia z zakresu przeciwdziałania aktom terrorystycznym. Nasz zespół ekspertów opracowuje scenariusze i prowadzi specjalistyczne szkolenia - symulacje z zakresu zapobiegania aktom terrorystycznym dedykowanym dla służb mundurowych, firm oraz instytucji i obiektów użyteczności publicznej. Realizujemy projekty dla portów lotniczych, centrów handlowych i uczelni wyższych, a także dla dużych zakładów przemysłowych i obiektów infrastruktury krytycznej.

Zakres szkoleń:

  • Aspekty prawne, procedury i postępowanie w trakcie działań antyterrorystycznych realizowanych przez instytucje rządowe i jednostki kontrterrorystyczne.
  • Sposoby zachowań i postępowanie w trakcie wybranych elementów działań specjalnych realizowanych przez jednostki antyterrorystyczne.
  • Postępowanie w trakcie zamachów terrorystycznych, pojawienia się terrorysty lub przestępcy w miejscu publicznym – ewakuacja i alarmowanie.
  • Sytuacje zakładnicze - symulacje akcji odbijania zakładników w wymiarze realnym – analizy przypadków.
  • Rozpoznanie, charakterystyka i neutralizacja przedmiotów niebezpiecznych i materiałów wybuchowych.
  • Projektowanie architektury przestrzeni publicznych zapewniające bezpieczeństwo antyterrorystyczne obiektów.
Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.