Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Nasz autorski program szkoleniowy został opracowany specjalnie pod kątem szkolenia przeznaczonego dla żołnierzy i osób prywatnych na podstawie wiedzy i doświadczeń naszych instruktorów nabytych podczas wieloletniej służby w JW. GROM.

Program zakłada szkolenie z prowadzenia precyzyjnego ognia na różnych dystansach,. Strzelcy bądź zespoły obserwacyjno-strzeleckie będą pracować na dostarczonych danych ogniowych, lub na wyższym poziomie będą musieli je opracować samodzielnie. Ćwiczenia ogniowe i specyfika kursu wymaga łączenia tematów i ich wspólnego powiązania a czas trwania zajęć uzależniony będzie od tematyki zagadnienia / dzień, noc/.

Każdy uczestnik w procesie szkolenia zużyje ok. 2000 szt. amunicji karabinowej.

Program szkolenia realizowany będzie w nawiązaniu do czterech pór roku, dojąc przekrój niezbędnych umiejętności nabywanych przez kursantów

Realizacja programu to niezbędny zasób wiedzy i umiejętności w realizacji zadań snajpera w warunkach naszej strefy klimatycznej.

*    Ze względu na specyfikę szkolenia szczegółowy program przesłany zostaje organizatorowi na dalszym etapie przygotowania projektu.

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.