Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Firma Black Apex dostarcza usługi oraz rozwiązania w planowaniu i organizowaniu delegacji krajowych i zagranicznych na każdym szczeblu realizacji Posiadamy własną flotę samochodów realizującą transporty VIP - ekskluzywne limuzyny i vany. Zatrudniamy profesjonalnych kierowców posługujących się językami obcymi oraz koordynatorów, przygotowujących zabezpieczenia delegacji i organizację wizyt.

Do dyspozycji naszych klientów jest także nasz zespół ochrony osobistej VIP, bazujący na byłych operatorach najlepszych jednostek specjalnych w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy:

KIEROWCÓW kat. B oraz D / E

( Posiadających ponad przeciętne umiejętności w prowadzeniu pojazdów )

Zakres obowiązków

  • Realizowanie transferów dla Klientów VIP
  • Obsługa transferów delegacji międzynarodowych
  • Obsługa Klientów VIP hoteli i Portów Lotniczych
  • Obsługa zleceń zagranicznych

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu Europejskim
  • Przejrzyste rozliczenie twojego wynagrodzenia w systemie 2 tygodniowym.
  • Elastyczne godziny pracy – sam decydujesz kiedy i ile chcesz pracować.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Profesjonalny cykl szkoleń przed rozpoczęciem pracy i w jej trakcie ( doskonalenie technik jazdy w profesjonalnych akademiach )
  • Pracę na nowych komfortowych limuzynach i vanach marek premium.
  • Pracę w profesjonalnym zaangażowanym zespole.

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B (czynne minimum 3 lata )
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku osób z zagranicy, wymagane posiadanie praw do pracy w Polsce ),
  • Zaświadczenie o niekaralności ( z bieżącego miesiąca ),
  • Badania psychotechniczne kat. B oraz Badania lekarskie (lub możliwość ich wykonania),
  • Sprawne posługiwanie się nawigacją oraz innymi urządzeniami mobilnymi
  • Rzetelność i pozytywne nastawienie do pracy,
  • Punktualność i uczciwość

* Dodatkowym atutem bedą doświadczenie w przewozach VIP, prawo jazdy kat. C, D, E oraz znajomość innych języków obcych.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesyłanie swoich aplikacji – list motywacyjny, CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres mailowy: kontakt@blackapex.pl wraz załączoną klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji.

Osoby, które prześlą swoje aplikacje informujemy, że chronimy dane osobowe wymagane w procesie rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ((Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) – zwane inaczej „RODO” stosowane od 25.05.2018 r. oraz ustawy o ochronie danych osobowych z 10 maja 2018 r.

Wszystkie dane kandydatów niezbędne w procesie rekrutacji będą przechowywane w naszej firmie przez okres trwania procesu rekrutacji, ale nie dłużej niż 12 miesięcy. Po tym okresie zostaną one usunięte.

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.