Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

V CQB to szkolenie dla osób posługujących się bronią na bardzo dobrym i wysokim poziomie zaawansowania, które przeszły wszystkie nasze programy szkoleniowe lub dla osób które wykażą się znajomością procedur i ćwiczeń zawartych w programie. 
Szkolenie trwa 2 dni i przedstawia różne realne scenariusze prowadzenia ognia wokół pojazdów i z udziałem pojazdów zarówno z broni głównej i zapasowej. Jednym z elementów szkolenia jest praca w parach oraz zespołach bojowych podczas której prezentujemy jak współpracować z partnerami podczas wykonywanych ćwiczeń.

Kurs obejmuje wykłady, pokazy, ćwiczenia i wiele ćwiczeń, podczas których kursanci będą mieli za zadanie połączyć techniki w rozwiązania, które często ratują życie.
*    Szkolenie prowadzone jest w dwóch różnych poziomach - Dala jednostek specjalnych i służb mundurowych oraz zorganizowanych, zaawansowanych grup prywatnych.

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.