Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Protect Your Live I Safe Corporation Abroad to nasze autorskie programy szkoleniowe  z zakresu bezpieczeństwa podczas delegacji służbowych, wakacyjnych podróży, ale też zachowań w sytuacjach kryzysowych zagrażających życiu w trakcie codziennego funkcjonowania.

Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń pokazujemy szerokie spektrum zagrożeń hybrydowych i asymetrycznych z nieco innej, szerszej perspektywy, widzianej oczami operatora jednostki kontr terrorystycznej. 

Szkolenia pokazują uczestnikom, że życie jakie prowadzimy na co dzień nie jest tak kolorowe jak się nam wydaje a każdy z prezentowanych scenariuszy jest w stanie nieodwracalnie go zmienić.

 

SAFE CORPORATION ABROAD

Szkolenie kierowane jest do firm sektora zbrojeniowego, lotniczego oraz firm produkcji podwójnego zastosowania prowadzących działalność biznesową w krajach o odmiennych kulturach religijnych.

Dowiedz się więcej

SECURITY OF CORRESPONDENTS IN WAR ZONES

Projekt szkoleniowy skierowany jest dla pracowników stacji TV, dziennikarzy, korespondentów wojennych i technicznych ekip filmowych, które zamierzają wyjechać i pracować do krajów objętych działaniami wojennymi lub innymi konfliktami zbrojnymi.

Dowiedz się więcej

SZKOLENIA - SERE

Programy szkolenia SERE ( Survival, Evasion, Resistance, Escape ) odpowiadają za indywidualne przygotowanie uczestników na wypadek szeroko pojętej “sytuacji izolacji”. Wiedza i umiejętności o których mowa powyżej stanowią fundament systemu PERSONAL RE-COVERY.

Dowiedz się więcej

PROTECT YOUR LIVE

PROTECT YOUR LIVE to nasz autorski program z dziedziny bezpieczeństwa w podróży, który został opracowany na bazie naszego wieloletniego doświadczenia nabytego podczas służby w Jednostce Specjalnej GROM.

Dowiedz się więcej

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.