Official supplier NATO CAGE CODE: 9B0MH

Szkolenie medyczne oparte jest na założeniach programu Tactical Combat Casualty Care (TCCC) realizowanego przez US SOCOM. Przekazujemy w nim wiedzę i niestandardowe umiejętności w ratowaniu życia na polu walki oraz podczas wypadków komunikacyjnych i katastrof. Kursy dedykowane są zarówno dla osób cywilnych, oraz żołnierzy mogących znaleźć się w sytuacjach kryzysowych.

W programie szczególny nacisk kładziemy na przygotowanie praktyczne, naukę zabiegów w warunkach zagrożenia i w sytuacjach kryzysowych z utrudnionym dostępem do rannego.

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają rolę i zadania ratownika taktycznego na wielu poziomach operowania, od zabezpieczenia sekcji do działania w szpitalu polowym.

Znaczna część naszych szkoleń realizowanych jest techniką „REAL SIMULATION TREN-ING” a na zajęciach pozoracji pola walki używane są nowoczesne fantomy i tkanki zwierzę-ce realnie odwzorowujące rzeczywistość.

* Szkolenia realizujemy na 3 poziomach zaawansowania.

Chcesz o coś spytać?
Administratorem danych osobowych jest BLACK APEX sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.